Neler Yapıyoruz

Mağaza Görsel Dekorasyonu

Özellikle satış noktalarında pazarlama faaliyetlerinizi destekleyerek birkaç adım öne geçin. Bunun için ihtiyacınız olabilecek tüm görsel ve fonksiyonel çözümler için konusunda en iyilere hizmet veren firmamız sizin de hizmetinizde.

Fiyat iletişim panoları, broşür ve insert standları, özel ürün teşhir alanları, dönkartlar, etiket kulakçığı, manyetik fiyat etiketliği, fiyat çerçeve şapkaları.

Kampanya ve Özel Reyon Giydirme

Dönemsel veya kalıcı teşhir uygulamalarınız için bizimle ilerleyebilirsiniz. Özel günler, kampanyalar ve lansman sunumlarınız için hizmetinizdeyiz. Akrilik dekoratif desenler, cutout display çözümler, modüler dekor objeleri.

Teşhir Standları (P.O.P displays)

Satış noktasında görünür olmanız için yıllardır çalışıyoruz.

Teşhir standları ve her türlü P.O.P. üründe kapasitemiz ve tecrübemiz ile yanınızdayız.

Pvc, akrilik, ahşap, metal veya karton malzemeler ile bütçe ve ihtiyacınıza uygun tasarlayarak ürettiğimiz standlar ile bir adım öne çıkacaksınız.

Fuar Standları

Fuar, markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz sektörel buluşmanın adresidir. Burada yer alan rakiplerinizden sizleri ayırt edecek, öne çıkaracak en önemli unsurlardan biri de hiç şüphesiz ki stand tasarımınızdır. Beşrenk Tanıtım Sistemleri, fuar, kongre, seminer ve özel lansman etkinlikleriniz için kendi bünyesinde yer alan demir, ahşap ve boya atölyesinde size özel stand çözümleri sunuyor. Tasarımdan üretime, stand ekipmanlarından aksesuarlarına, nakliyeden kurulum ve depolama hizmetine kadar fuar öncesi ve sonrası hep sizinle. Profesyonellerin tercih ettiği marka Beşrenk.

Tabela

 Tabela pilon ve dış mekan görsel ihtiyaçlarınızda kaliteden ödün vermeden size en mükemmel tasarım ve üretimlerimleri sunuyoruz.Özellikle satış noktaları için kullanılacak ışıklı, ışıksız, katmanlı ve ışık efektli tabelalar üretiyoruz.

Dekoratif Üretimler

Hergün yenilerini eklediğimiz tasarım ve üretim ağımızın gücü ile, akrilik, ahşap, metalleri kullanarak sizlerin ev ve ofislerine her zevke göre dekoratif objeler üretiyoruz.Lazer kesiim akriliklerden cnc işleme marin tarzı ahşaplara,bardak altlıklar, fotoğraf çerçeveleri, şaraplıklar,telefon tutacakları, takvimler, duvar, raf ve masanız için rengarenk dekoratif objeler üretiyoruz. Hediye konusunda zengin bir ürün gamına sahip, farklı ölçü,tarz ve malzeler ile size en iyisini sunuyoruz.