Çalışma Ortamımız

Personelimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak ortamlar sunuyor, onların daha mutlu ve verimli birer birey olmasına katkı sağlıyoruz.

Hakkımızda

Bizler 1991 senesinden bu yana reklam ürünleri ve dekoratif uygulamalar konusunda hizmet vermekteyiz.

Beşrenk, faaliyet alanlarında yüksek oranda entegre ürün ve hizmet üreten bir firmadır. Bünyemizde her çeşit dijital baskı, serigrafi baskı ve bunların dijital kesimi, cnc kesim, lazer kesim, mobilya ve metal atölyeleri mevcuttur. Ayrıca şirket araçlarımız ve montaj ekiplerimiz ile yurdun her yerinde hizmetinizdeyiz.

Kurumsal reklam donanımı, mağaza görsel uygulamaları, kampanya görselleri, cephe ve satış noktaları için tabela üretimi, ticari dekorasyon, fuar standları, dekoratif hediye ve özel promosyonel ürünler konularında tasarım, üretim, dağıtım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Özellikle, teşhir ve satış standları konularında oldukça deneyimli, pratik çözümler üretebilen bir tasarım ekibiyiz. Her türlü malzemeye hakim tasarım-üretim ekibimiz ve teknolojik makinalarımız ile sizin için mükemmel standlar üretebiliriz.

Konularında önde gelen birçok markanın ihtiyaçlarını uzun yıllardır karşılamayı başaran firmamıza gösterilen güvene layık olabilmek en önemli misyonumuzdur.

Kurumsal işlerde kalite standardının doğru malzemelerin, kaliteli makinalarda, vasıflı kişiler tarafından üretilmesi ile sağlanabildiğine inandığımız için vizyonumuz daima teknolojik bir üretim hattı, yenilikçi ve mutlu insan gücüne sahip olabilmektir. Çünkü sadece mutlu insanların, mutluluk veren üretimler yapacağına inanıyoruz. Kabiliyetlerimiz ve kapasitemizin her zaman en üst seviyede olmasına çok önem veriyor ve işimiz seviyoruz.

Bugüne kadar firmamızı tercih eden müşterilerimizden aldığımız güç ve destekle daha iyisi için çalışmaya ve gelişmeye devam ediyoruz. 

Hizmetlerimiz

Çözüm Ortaklarımız

Hizmetlerimizi ve bilgi birikimimizi daha iyiye taşımak için konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile çalışıyor ve onlarla iş geliştirme konusunda fikir alışverişi içerisinde bulunuyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Gelecek nesillere bırakabileceğimiz yaşanabilir bir dünya için, hükümetler, yerel yönetimler ve sivil halk el ele vermeyi, ortak çözümler üretmeyi başarabilmelidir. Son yıllarda giderek sayıları hızla artan Sivil Toplum Kurumları, mevcut ve gelecekte olabilecek sorunları tespit etme ve çözüm üretmede son derece başarılılar. Bunların oluşturduğu projelere destek vermek sosyal sorumluluk projesinin küçük bir parçası olmak bile çok önemlidir.

Sosyal sorumluluk; kamu, özel sektör ve sivil toplumun bir amaç etrafında toparlanarak, ortak yaşama yönlenmeleridir. Sosyal Sorumluluk, kendi çıkarlarının olduğu kadar toplumun genel çıkarlarını da geliştirecek ve koruyacak eylemlerin yapılmasıdır. Toplum için çözüm üretilmesinde, iyileştirilmesinde, geliştirilmesinde ve sosyal adaletin sağlanmasında öncelikli olarak belirlediği başlıca konuların başında eğitim, sağlık ve çevre geliyor.

Bizler de Beşrenk ailesi olarak bu ve tüm konularda üzerimize düşeni fazlasıyla yapma gayreti içerisindeyiz. Özellikle sektörümüzü yakından ilgilendiren zararlı solvent baskı yerine sağlıklı ve kaliteli latex baskıyı tercih ediyor, insan ve çevre sağlığını koruyoruz. Bunun yanı sıra eğitim, kültür sanat ve hayvan hakları gibi farklı alanlarda desteklediğimiz projeler ile topluma olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

İnsan Kaynakları

Beşrenk Tanıtım Sistemleri, alanında profesyonel bilgili ve tecrübeli personelleri ile bir aile olma ruhunu taşıyor. İnsan kaynaklarını etkin yönetme stratejimiz doğrultusunda çalışanlarımızın yetkinliğini, katılımını ve memnuniyetini artırıyoruz. Personelimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak ortamlar sunuyor, onların daha mutlu ve verimli birer bireyler olmasına katkı sağlıyoruz. İş güvenliği ve kişisel sağlığı konusunda onların daimi destekçisi oluyoruz. Başarıyı teşvik eden sistemler ve tüm oluşturduğumuz insan kaynakları politikası ile kurum kültürü ve bilinci oluşmasını sağlıyoruz.

Beşrenk ailesine katılmak için; oluşturulmuş bir CV’niz var ise info@besrenk.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz.

Haberler

Beşrenk Tanıtım Sistemlerin'den Haberler