Hakkımızda

"Kıyıdan uzaklaşmayı göze alamayanlar yeni okyanuslar keşfedemez."

Bizler 1991 senesinden bu yana reklam ürünleri ve dekoratif uygulamalar konusunda hizmet vermekteyiz.

Beşrenk, faaliyet alanlarında yüksek oranda entegre ürün ve hizmet üreten bir firmadır. Bünyemizde her çeşit dijital baskı, serigrafi baskı ve bunların dijital kesimi, cnc kesim, lazer kesim, mobilya ve metal atölyeleri mevcuttur. Ayrıca şirket araçlarımız ve montaj ekiplerimiz ile yurdun her yerinde hizmetinizdeyiz.

Kurumsal reklam donanımı, mağaza görsel uygulamaları, kampanya görselleri, cephe ve satış noktaları için tabela üretimi, ticari dekorasyon, fuar standları, dekoratif hediye ve özel promosyonel ürünler konularında tasarım, üretim, dağıtım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Özellikle, teşhir ve satış standları konularında oldukça deneyimli, pratik çözümler üretebilen bir tasarım ekibiyiz. Her türlü malzemeye hakim tasarım-üretim ekibimiz ve teknolojik makinalarımız ile sizin için mükemmel standlar üretebiliriz.

Konularında önde gelen birçok markanın ihtiyaçlarını uzun yıllardır karşılamayı başaran firmamıza gösterilen güvene layık olabilmek en önemli misyonumuzdur.

Kurumsal işlerde kalite standardının doğru malzemelerin, kaliteli makinalarda, vasıflı kişiler tarafından üretilmesi ile sağlanabildiğine inandığımız için vizyonumuz daima teknolojik bir üretim hattı, yenilikçi ve mutlu insan gücüne sahip olabilmektir. Çünkü sadece mutlu insanların, mutluluk veren üretimler yapacağına inanıyoruz. Kabiliyetlerimiz ve kapasitemizin her zaman en üst seviyede olmasına çok önem veriyor ve işimiz seviyoruz.

Bugüne kadar firmamızı tercih eden müşterilerimizden aldığımız güç ve destekle daha iyisi için çalışmaya ve gelişmeye devam ediyoruz.